DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
550.00 Kč s DPH338.84 Kč bez DPH410.00 Kč s DPH
699.00 Kč s DPH536.36 Kč bez DPH649.00 Kč s DPH
KLÍČ NA ARETACI ŘEMENICE KLIKOVÉ HŘÍDELE VW AUDI ŠKODA ,ARETAČNÍ KLÍČ
do košíku Přidat do seznamu přání1750.00 Kč s DPH1359.50 Kč bez DPH1645.00 Kč s DPH -
679.00 Kč s DPH483.47 Kč bez DPH585.00 Kč s DPH
Samonastavitelný KLÍČ NA OLEJOVÝ FILTR,OLEJOVÉ FILTRY 65-120mm JONNESWAY
do košíku Přidat do seznamu přání433.88 Kč bez DPH525.00 Kč s DPH -
164.46 Kč bez DPH199.00 Kč s DPH
MĚRKA OLEJE PŘEVODOVKY Mercedes-Benz Chrysler Dodge Jaguar Jeep 1220mm
do košíku Přidat do seznamu přání278.00 Kč s DPH190.08 Kč bez DPH230.00 Kč s DPH -
157.02 Kč bez DPH190.00 Kč s DPH
159.00 Kč s DPH81.82 Kč bez DPH99.00 Kč s DPH
1190.00 Kč s DPH818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH
599.00 Kč s DPH400.83 Kč bez DPH485.00 Kč s DPH
265.00 Kč s DPH190.08 Kč bez DPH230.00 Kč s DPH