DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
389.00 Kč s DPH280.17 Kč bez DPH339.00 Kč s DPH
81.82 Kč bez DPH99.00 Kč s DPH
ARETACE ROZVODŮ VW POLO ŠKODA FABIA SEAT IBIZA 1.2 6V 12V HTP,NÁŘADÍ NA ROZVODY BENZÍNOVÝCH MOTORŮ VAG
do košíku Přidat do seznamu přání599.00 Kč s DPH400.83 Kč bez DPH485.00 Kč s DPH -
1190.00 Kč s DPH818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH
296.69 Kč bez DPH359.00 Kč s DPH
SADA HROTŮ A HÁČKŮ NA DEMONTÁŽ O-KROUŽKŮ ,SIMERINGŮ ,PRSTENCE NA HADICE
do košíku Přidat do seznamu přání179.00 Kč s DPH123.14 Kč bez DPH149.00 Kč s DPH -
PŘÍPRAVKY NA ODVZDUŠNĚNÍ BRZDOVÉHO SYSTÉMU A VÝMENU KAPALINY,VAKUOVÁ PUMPA
do košíku Přidat do seznamu přání818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH -
789.00 Kč s DPH533.06 Kč bez DPH645.00 Kč s DPH
238.84 Kč bez DPH289.00 Kč s DPH
790.00 Kč s DPH570.25 Kč bez DPH690.00 Kč s DPH
1040.00 Kč s DPH706.61 Kč bez DPH855.00 Kč s DPH
1350.00 Kč s DPH822.31 Kč bez DPH995.00 Kč s DPH